YAĞLI KANAL TEMİZLİĞİ

ALTAY Teknik Destek Servisi yangın, bakteri ve koku gibi tehlikeleri, temizlik robotu ile havalandırma kanal temizliği makinesi, kimyasal yağ pas kir sökücü ve antibakteriyel dezenfekte sistemiyle oluşan bir sistemle ortadan kaldırıyor.

hava analiziDavlumbaz, aspiratör, baca çıkışına kadar uzanan havalandırma kanalını da kapsayan buharın, yiyecek kokularının geçtiği tüm noktaları havalandırma kanal çap ve uzunluklarına uygun metodlarla tam olarak yağdan, mikroptan ve yağın sebep olduğu mekanik arızadan arındırmaktayız.

Kullanım yoğunluğuna ve yağın oluşturduğu tabaka oranına bağlı olarak temizlik periyodu belirlenmektedir.havalandırma bakımı En azından altı ayda 1 defahavalandırma kanal temizlik makinası yapılmalıdır. Tüm havalandırma kanal temizliği ilk başta maliyetli olduğu düşünülsede yağın sebep olduğu yangın, hastalık, aspiratör emiş gücündeki azalma ve mekanik sistemin arızalanması gibi çok yüksek maliyetli giderlere sebep olduğunu düşünürsek, profesyonelce yapılacak bir havalandırma temizliği için verilecek ücretin sigorta anlamında olduğunun düşüncesindeyiz.