HİZMETLERİMİZ

1995 yılında kurulan Altay Klima Mekanik Bakım Hizmetleri San. ve Tic. Ltd. Şti. profesyonel hava kanalı temizleme teknisyenleri, müşteri odaklı hizmet anlayışı, dünya standartlarındaki kalite politikası ve 7/24 maksimum çalışma performansıyla yıllardır seçkin müşterilerine hizmet vermektedir.

Su Soğutma Kulesi Temizliği

Ilık ve nemli bir yüzeye sahip olan soğutma kuleleri; bakteri, çamur, toz ve kiri tutarak Lejyoner Hastalığı olarak bilinen Lejyonella’nın oluşması için ideal ortamı hazırlar.

Endüstriyel Havalandırma Kanalı Temizliği

Havalandırma kanallarında önemsemediğimiz kirleticiler bakteri, küf sporları, mikrop ve diğer tehlikeli kirleticiler zamanla üretim alanında duvar zemin, masa ve en tehlikelisi ürün üzerine yerleşir ve sağlığımızı tehdit eder.

Soğutma Grupları Eşanjör Temizliği

Soğutma grup eşanjörleri , uzun yıllar sorunsuz çalışan cihazlar olsalar bile ,kurulum sırasında ve sonrasında dış kaynaklar sebebi ile kirliliğe maruz kalır boruları zarar görebilir.

Robot Kamera İle Kanal İçi Görüntüleme

Havalandırma kanal temizliği öncesinde havalandırma kanallarından alınan görüntüler temizlik yönteminin belirlenmesinde de en önemli etkenlerdir.

Soğutma Sistemleri Periyodik Bakım

Marka farkı gözetmeksizin tüm soğutma cihazları (Chiller, VRV, klima santrali kanallı klima ,hassas kontrollü klima, reefer container pano klimaları vb..) periyodik bakım ve onarımları.

Yağlı Kanal Temizliği

TC. İstanbul Büyük Şehir Belediye Başkanlığı İtfaiye Daire Başkanlığı İtfaiye Destek Müdürlüğü tarafından tüm denetlemeler tamamlanarak, gerekli eğitimler verilerek almış olduğumuz Baca ve Yağlı Kanal Temizleme yetki belgesine sahiptir.

1995'den İtibaren Kanal Temizliğinde Hizmetinizdeyiz

YAPTIKLARIMIZ

Havalandırma Kanal Temizliği

Havalandırma kanal temizliği yapılan hvac sistemi içinde,temiz ve pürüzsüz bir yüzeye oranla kirlenmeye başlamış ve pürüzlülüğü artmış bir yüzeyde, kir ve toz parçacıkları daha kolay ve fazla birikmektedir.

DEVAMINI GÖR

Yağlı Kanal Temizliği

ALTAY Teknik Destek Servisi yangın, bakteri ve koku gibi tehlikeleri, temizlik robotu ile havalandırma kanal temizliği makinesi, kimyasal yağ pas kir sökücü ve antibakteriyel dezenfekte sistemiyle oluşan bir sistemle ortadan kaldırıyor.

DEVAMINI GÖR

Bakteri Analizi

Lejyonella hastalığı, Legionella pneumophilia adlı bakterinin klima santrali bakımıyol açtığı bir hastalıktır; adını, 1976’da A.B.D.’de Philadelphia’da eski lejyoner askerleri arasında bir kutlama toplantısından sonra meydana gelen salgından almıştır.

DEVAMINI GÖR

Soğutma Sistemleri Bakımı

Endüstriyel alanlarda ve özellikle imalat sektöründe non-stop çalışan makine ve ekipmanları destekleyen soğutma sistemlerinin efektif ve güvenli bir şekilde işletilmesinde kontrol ve koruyucu periyodik bakımın önemi tartışılmaz bir gereklilikdir

DEVAMINI GÖR